A Fradi bombagólokkal fordított Győrben

A Ferencvros 2-1-re gyztt a cmvd Gyr vendgeknt a labdarg OTP Bank Liga 3. forduljnak szombat esti rangadjn, gy a hazaiak tovbbra is nyeretlenek.

OTP Bank Liga, 3. fordul:
Gyri ETO FC – Ferencvros 1-2 (0-0)
Gyr, 7000 nz, v.: And-Szab
Gyri ETO FC: Stevanovic (Nagy G., 81.) – Svec, Lang, Liptk, Vlgyi – Trajkovic, Mevoungou, Kamber – Varga R., Martnez (Andric, 54.), Burgos (Lzok, 61.)
Ferencvros:Jova – Hidvgi, Gymbr, Besic, Adams – Cukic, Holman (Valpoort, 69.), Bde, Jzsi, Jenner (Busai, 95.) – Tuijp (Diallo, 54.)
gl:Varga R. (47.), illetve Holman (58.), Jenner (88.)
srga lap:Vlgyi (43.), Liptk (70.), illetve Holman (39.)

Az els flidben nagy kzdelmet s kevs helyzetet lthattak a nzk, a legnagyobb izgalmat az okozta, hogy a jtkvezet a 37. percben killtotta a jtktren bell reklaml Ricardo Monizt, a Ferencvros vezetedzjt.

A sznet utn az els negyedrban mindkt oldalon egy-egy gl szletett: a hazaiak Varga gljval szereztek vezetst, erre Holman reaglt egy fordulsbl, 16 mterrl leadott lvssel.

A hajr eltt egy tkzst kvetkeztben elvesztette az eszmlett a gyriek kapusa, Sasa Stevanovic, s mentvel szlltottk el. Ezt kveten a Ferencvros nagy erket mozgstott a gyztes gl megszerzsrt, a hazaiak elbb a kapufa mg megmentette a gltl, de a 88. percben Jenner remek tvoli lvse mt utat tallt a kapuba.

A tabellt a Paks vezeti 9 ponttal, msodik a Ppa ht ponttal. A Fradinak hat, a Gyrnek kt pontja van.